گوگل (google) ممنوعیت تبلیغات ارز دیجیتال را لغو خواهد کرد

گوگل که در ماه مارس تبلیغات تمامی سایت های ارزهای دیجیتال را در موتور جستوجوگر خود منع کرده بود،حالا با سیاستی جدید اقدام به رفع ممنوعیتی خاص کرده که در ادامه به آن می پردازیم.

گوگل(google)،فیس بوک (facebook) و توئیتر (Twitter)

این سه شرکت غول رسانه ای که انجام فعالیت درزمینه رمز ارزها ( Cryptocurrency ) را ممنوع اعلام کرده بودند،یکی پس از دیگری شروع به رفع محدودیت (البته نه به طور کامل) نمودند،اول فیس بوک در ماه ژئن و حالا گوگلدر ماه اکتبر.

به نقل قول از مرکز خبری کوین دسک :

سیاست تبلیغاتی Google برای محصولات و خدمات مالی در اکتبر 2018 برای مجاز نمودن تبلیغات صرافی های Cryptocurrency هماهنگ با رگولاتوری در امریکا و ژاپن، به روزرسانی می شود.

در تاریخ 25 سپتامبر طبق پست رسمی که گوگل منتشر نمود، قصد دارد به صرافی های ارز دیجیتال ثبت شده و قانونی در کشور های ژاپن و آمریکا اجازه تبلیغات بر روی پلتفرم گوگل ادوردز (Google Adwords) را دهد.

 

بخشی از جزئیات پست گوگل :

تبلیغ کنندگان با توجه به کشوری که قصد تبلیغ در آن را دارند باید توسط گوگل اعتبارسنجی شده و به تایید برسند و اگر مورد تایید قرار گرفتند می توانند تبلیغات خود را ارائه دهند و از ماه اکتبر قادر به اقدام برای دریافت تائیدیه Google خواهند بود. این سیاست به تمام حساب های کاربری که در زمینه محصولات مالی Cryptocurrency فعالیت دارند، اعمال می شود.

یکی از موسسان گوگل با نام سرگی برین،در ماه جولای که گردهمایی بلاکچین در کشور مراکش بود اعلام کرد که در حال استخراج رمز ارز اتریوم (ETH) است.

موسس ویکی‌پدیا جیمی ولز در مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف ، نظرش درباره تلاش‌ برای قانون‌گذاری بلاک چین و صنعت ارزهای دیجیتال  این گونه است :

شما نمی‌توانید ریاضیات را ممنوع اعلام کنید. همینطور شما نمی‌توانید بلاک چین را ممنوع کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید