قوانین و شرایط معامله در سیف ارز

نگران نباشید!!!! حتی اگر شخصی اقدام به واریز ارز به کیف پول  شما نکند ماپولتان را عودت می نماییم.

– توجه داشته باشید خرید با کارت بانکی شخص دیگری مجاز نمی باشد و در این صورت مبلغ واریز شده مسدود می گردد.

– فروشنده تازمانی که واریز وجه توسط خریدارانجام نشده نباید ارز را انتقال دهد، در غیر این صورت سیف ارز هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد.

– مسئولیت صحت آدرس کیف پول جهت واریز ارز به عهده طرفین می باشد.

– درصورت اشتباه واریز نمودن ارز دیجیتال و بوجود آمدن مشکل و اختلاف بین خریدار و فروشنده،ملاک اصلی جهت بررسی توسط تیم پشتیبانی سیف ارز، آدرس ارسال شده در پنل کاربری می باشد.

لذا می بایست دقت لازم جهت ارسال آدرس کیف پول به عمل اید زیرا فقط یک بار می توان آدرس را ارسال نمود و برای امنیت بیشتر قابل ویرایش نخواهد بود.علاوه بر این که از طریق سیف ارز  کیف پول را ارسال نمودید برای اطمینان بیشتر از طریق تماس تلفنی یا از شبکه های اجتماعی پیام رسان مانند تلگرام و…  آدرس کیف پول را ارسال نموده و از صحت آن اطمینان حاصل نمایید.

– فروشنده موظف است ارز را طی یک تراکنش به صورت یک جا و بلافاصله پس از اینکه خریدار وجه را به سیف ارز پرداخت نمود انتقال دهد.

– تا هنگامی که انتقال ارز کامل نشود پول به صورت امانت نزد سایت باقی می ماند.

– در صورتی که کاربر خرید یا فروش را تایید نماید ولی ارز یا پول را به حساب شما انتقال ندهد حساب کاربری او موقتا مسدود می شود و اگر این عمل 3 بار تکرار شود به صورت دائم مسدود می شود.

– مسئولیت هر گونه پرداخت و معامله با کاربران سیف ارز در خارج از وب سایت برعهده طرفین می باشد،حتی اگر با یک شخص چندین بارمعامله کرده باشید.

– تمامی کاربران ما اشخاص حقیقی هستند که از طرف  کارشناسان سیف ارزبررسی وهویت آنها تایید شده است.

– اشخاصی که احراز هویت آنها تکمیل نشده  و یا زیر 18 سال می باشند،نمی توانند از خدمات خرید و فروش بهره ببرند .

– اطلاعاتی که هنگام ثبت نام و احراز هویت وارد می نمایید (شماره حساب و… )باید کاملا با احراز هویت شما مطابقت داشته باشد.

افرادی که دوقلو هستندموظف اند،تصویرصفحه دوم شناسنامه یکی از والدین خود را به پشتیبانی مجموعه ارسال نمایند.

– کاربران موظف هستند که  راهنمای مربوط به وب سایت را کاملا مطالعه نموده و طبق آن مراحل:خرید،فروش، ثبت نام واحرازهویت را انجام دهند و اگر در هر کدام یک از مراحل سایت اعم از: قیمت گذاری ،مقدار ارز،آدرس کیف پول و نوع ارز اشتباهی رخ دهد مسئولیت آن بر عهده شخص خاطی می باشد.

– مجموعه سیف ارز فقط در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می نماید و هیچگونه ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با اشخاص خارج از ایران ندارد.

کارمزد انتقال ارزهای دیجیتال به حساب فروشنده می باشد و فروشنده موظف است دقیقا همان مقداری که در آگهی درج نموده را به کیف پول خریدار انتقال دهد.

– کارمزد معامله در سیف ارز نیم درصد از هر طرف می باشد.

– وب سایت سیف ارز تابع وپیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

روزی سرشار از موفقیت و شادی را برایتان آرزومندیم.

Safearz Documentry