باشگاه فوتبال یوونتوس ارز دیجیتال راه اندازی خواهد کرد

بعد از تیم فرانسوی پاری سن ژرمن نوبت به تیم ایتالیایی یوونتوس رسید که یکی از محبوب ترین تیم های فوتبال دنیاست و برای دادن حق رای به هوا دارانش یک توکن ارز دیجیتال را راه اندازی خواهد کرد.

بعد از تیم فرانسوی پاری سن ژرمن نوبت به تیم ایتالیایی یوونتوس رسیداین تیم در بین باشگاه‌های فوتبال از هواداران زیادی برخوردار است و با حضور فعالی که در شبکه‌های اجتماعی دارد، این توکن را برای افزایش بیشتر حمایت کنندگان و هواداران راه اندازی می‌نماید تا به هوا داران خود در خارج از اروپا نیز قدرت تاثیرگذاری بیشتری دهد.

و همچنین این باشگاه قصد دارد با همکاری socios.com توکن رسمی خود را معرفی و طراحی نماید.طبق اخبار منتشر شده این توکن در ابتدا جهت ارائه به هواداران (FTO) توزیع خواهد شد.

باوجود فوتبالیست سرشناس و مطرح، کریستیانو رونالدو ملقب به CR7 و طراحی این توکن جذابیت این تیم دو چندان خواهد شد.

این توکن به هواداران اجازه رای دهی بدون تقلب را می دهد که برروی پلتفرم Socios  و در موبایل قابل استفاده خواهد بود،این حس را به طوری منتقل می کند که طرفداران به طور مستقیم با تیم در ارتباط هستند.

اشاره ای به نوع ساختار و ارائه زمان عرضه این توکن نشده ولی می توان حدس زد ICO آن در 3 ماه اول سال 2019 ارائه شود.

در لیگ سری B این کشور تیم فوتبال آوایی قرار دارد که در 12 سپتامبر طبق مطبوعات منتشر شده خبر ایجاد یک ارز دیجیتال به عنوان بخشی از توسعه یک اکوسیستم دیجیتال برای هوادارانش را داد،این پروژه با هدف ایجاد زیرساخت‌های فیزیکی  تیم برزیل و کمک به تشخیص صلاحیت سری A فوتبال این تیم انجام می‌شود و موفق به جذب ۲۰ میلیون دلار سرمایه شد.

رئیس مشارکت جهانی و درآمدها یوونتوس، جورجویو ریچی (Giorgio Ricci) گفت :

 تیم ما همیشه نسبت به نوآوری و فناوری‌های جدید محتاط و در عین حال فعال بوده است. با همکاری Socios.com، ما باور داریم که می‌توانیم فرصت‌های جدیدی را برای هواداران جهانی خود ایجاد کرده تا از طریق آن با جدیدترین فناوری دنیا (ارزهای دیجیتال) با تیم محبوبشان در ارتباط باشند ولذت ببرند.

این خبر شوری به راه انداخته است که باشگاه ها  به بلاکچین به عنوان راه ارتباطی با حامیان خود می نگرند.

در اخبار منتشر شده امروز شرکت Socios اعلام کرد که امیدوار است با تیم های فوتبال بیشتری شاید تا ۵۰ تیم وارد همکاری شود.(باشگاه پاری سن ژرمن هم با همکاری این شرکت شروع به فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال نمود)

مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکتSOCIOS،الکساندر دریفیوس (Alexandre Dreyfus) می گوید:

هدف ما این است که بزرگ‌ترین انجمن و بازار را برای هواداران فوتبال در سراسر دنیا ایجاد نماییم و اثبات کنیم که ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین برای این کار مطمئن و بهترین هستند.

آیا روزانه به تعداد این تیم ها جهت استفاده از ارز های دیجیتال و فناوری بلاکچین اضافه خواهد شد؟

معامله امن با افراد از طریق سایت سیف ارزدیدگاهتان را بنویسید